Кошик
60 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

ТОВ "СПЕЦ АГРО ШИНА"
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (68) 353-67-74
+380 (68) 353-67-74
Viber
+380 (66) 401-01-30
ТОВ "СПЕЦ АГРО ШИНА"
Шиник Віталій
вул. Сортувальна, 22, Київ, Україна
spetsagroshina.com.uaspetsagroshina+380683536774

Як правильно підібрати сільгоспшини?

Як правильно підібрати сільгоспшини?

 

Сільськогосподарські шини — це вузькоспеціалізована категорія товарів, вибір та придбання яких не є легкою справою. При великому різноманітті виробників шин достатня складно підібрати оптимальний варіант. Також проблематично знайті оптимальне співвідношення якості та ціни. Водночас з цим правильно обрані сильгоспшини дозолять вам заощадити кошти та оптимізувати виробництво. Якщо техніка справно працює, скорочуються ваші втрати, виключається годину простою.

Головне призначення трактора — тягнути різні сільгоспзнаряддя. Якщо врахувати те, що доводитися працювати на різноманітних типах ґрунту, то диференціація вимог до коліс очевидна. Якщо колеса не пошкоджують буряк чи картоплю, це не означає, що вони не травмують кукурудзу. До цього годині вузькі та здвоєні широкі шини розглядались як другорядні варіанти поліпшення роботи техніки. Колеса — такий самий адаптер, як і багато інших технологічно змінних знарядь трактора.

 

 

Ключові критерії вибору шин для сільськогосподарської техніки

 

1. Відповідність типу ґрунту

Спеціалісти рекомендують обирати сільгоспшини за вологістю ґрунту. Чим цей показник більше, тім більший кут нахилу та вищі ґрунтозачіпки. Для випадків ґрунту з високою адгезією слід обирати шини для сільгосптехніки так, щоб відстань між ґрунтозачепом була максимальній. Сьогодні можна купити шини для сільгосптехніки з поліпшеним самоочищенням. Їх також доречно використовувати для виконання робіт на такому ґрунті.

2. Відповідність із технічними характеристиками

Сільськогосподарські шини із змінним кутом нахилу ґрунтозачепа, як правило, надавати на передні провідні колеса. Шини для тракторів реберного типу слід встановлювати на передні пасивні колеса. У цьому випадку кількість ребер має бути обернено пропорційна вологості ґрунту. На задні колеса потрібно ставити сільгоспшини з кутом нахилу ґрунтозачепів 23 градуси. Якщо ґрунт дуже сирий, шина повинна мати змінний кут нахилу ґрунтозачепа.

3. Відповідність потужності техніки навантаженню

Потрібно пам " ятати, що навантаження не повинне перевищувати максимально допустиме. Слід обов'язково перевіряти ці технічні характеристики.

4. Відповідність типів дисків

Треба розуміти, що привідні колеса трактора не рідко буксують. Тому рекомендовано купувати шини для тракторів із широким профілем на провідні колеса в період ранньої весни для роботи з ґрунтом з малою несучою здатністю та вологістю більше 20%. Також можна встановити додаткові колеса і сільгоспшини зі пристосуванням, яке монтується на шпильці кріплення основного колеса.

Пам " ятайте, що тиск в додаткових колесах треба підтримувати на 0,02 МПа менше порівняно з основними. Встановлення здвоєних коліс зменшує відсоток буксування на 30%, а втрата палива — менше 15%.

Для багатьох спеціалістів в цій галузі не є секретом, що додаткова вага може істотно поліпшити ходові характеристики сільгосптехніки, а також покращити зчеплення з ґрунтом. Зазвичай провідні колеса трактора, який тягне важкий плуг, достатня часто буксують. Яке вирішення цієї задачі? Потрібно залити воду у шини. Додатковий баласт збільшує інертність трактора та згладжує ривки.

Задні шини трактора спроможні тягнути достатня велику масу без втрати зчеплення, якщо їх попередньо заповнити водою. При цьому ребра краще чіпляються за твердий ґрунт. Щоб забезпечити поздовжню стійкість, потрібно використовувати додатковий вантаж та заливати воду в передні шини сільськогосподарської техніки. Для цього спеціально розробили незамерзаючу рідину. Вона допомагає більш рівномірно розподілити надлишкове тепло.

На старих моделях сільськогосподарської техніки рекомендовано використовувати таку рідину лише в зовнішніх колесах. На сучасних — рівномірно розподіляйте рідину на обидва колеса. Не потрібно заповнювати радіальні сільгоспшини більше ніж на 40%. Треба розуміти, що рідина для баласту залишається в колесах весь термін їх експлуатації. Ця технологія використовується лише для шин тракторної техніки.

При виборі та покупці сільгоспшин враховуйте їх призначення, радіус кочення, вантажопідйомність, узгодженість з технічними параметрами. Для роботи на міжряддях використовуйте більш вузькі сільгоспшини (особливо для відстані між рядами 450 мм).

На сьогодні сільгоспшини можуть ефективно виконувати всі свої функції навіть у найважчих природно-кліматичних умовах. Для того щоб посівні та збиральні роботи булі проведені максимально ефективно, потрібно правильно «взути» всю свою техніку. Такий підхід дозволить подовжити термін експлуатації тракторів та при цьому заощадити паливо. Сьогодні можна купити шини для сільгосптехніки для вирішення будь-яких завдань. Досвідчені менеджери та інженери допоможуть вам з вибором, проконсультують.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner