Кошик
55 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 13.06).

ТОВ "СПЕЦ АГРО ШИНА"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (68) 353-67-74
+380 (68) 353-67-74
Viber
+380 (66) 401-01-30
ТОВ "СПЕЦ АГРО ШИНА"
Шиник Віталій
ул. Сортировочная, 22, Київ, Україна
spetsagroshina.com.uaspetsagroshina+380683536774

Маркування OTR шин

Маркування OTR шин

OTR шини (шини для спеціальної будівельної та землерийної техніки, наприклад, навантажувачі, грейдери, скрепери, важкі самоскиди, дорожні катки, бульдозери) відрізняються за типом, конструкції, призначення, вантажопідйомності.

Малюнок протектора
Протектор шини призначений для забезпечення впевненого руху транспортного засобу при різних умовах експлуатації. Він повинен володіти високою міцністю на розрив, зносостійкістю і теплостійкістю.

Протектор OTR шини має певний малюнок, який вибирається в залежності від типу дорожнього покриття. Є п'ять основних видів малюнка протектора. » Rock Pattern і Rock-flush pattern - форма протектора зводить до мінімуму пошкодження від гострих каменів. Його велика площа контакту з дорожнім покриттям забезпечує відмінне зчеплення і високу зносостійкість. Є найбільш універсальним і популярним малюнком протектора для OTR-шин.

» Traction Pattern - малюнок протектора має направлену конструкцію, це означає, що потрібно враховувати напрям обертання колеса при установці такої шини. Наприклад, на тягові колеса слід монтувати шину так, щоб напрямок протектора збігалося з напрямком обертання колеса - це забезпечить максимальне тягове зусилля, а на вільно обертаються колеса - в протилежну сторону.

» Block Pattern - зазвичай такий малюнок протектора застосовують на широких OTR шинах, він забезпечує хороше зчеплення з м'яким ґрунтом і самоочищається, а широка пляма контакту дозволяє надавати мінімальний тиск на грунт.

Протектор має округлу плечову частину.

» Rib Pattern - малюнок протектора має ребристу конструкцію, при цьому канавки розташовані по колу в напрямку руху транспортного засобу. Застосовується для вільно обертових коліс. Забезпечує впевнене прямолінійний рух, дуже добре самоочищається.

» Smooth Pattern - гладкий малюнок протектора в основному застосовується на дорожніх ковзанках для ущільнення і вирівнювання дорожнього покриття. Іноді використовується для шахтних навантажувачів з-за його високої зносостійкості і високого коефіцієнта зчеплення. Протектор OTR шини для навантажувача має кілька вузьких канавок, які використовуються для вимірювання зносу протектора.

TRA - міжнародна класифікація OTR (Off-The-Road) шин.
Група Е (скрепер і важкі самоскиди)
E-1 Rib Regular
E-2 Traction Regular
E-3 Rock Regular
E-4 Rock Deep Tread
E-7 Flotation

Група G (дорожні грейдери)
G-1 Rib Regular
G-2 Traction Regular
G-3 Rock Regular
G-4 Rock Deep Tread
Група L (навантажувачі та бульдозери)

L-2 Traction Regular
L-3 Rock Regular
L-4 Rock Deep Tread
L-5 Rock Extra Deep Tread

L-3S Smooth
L-4S Smooth Deep Tread
L-5S Smooth Extra Deep Tread
Група C (дорожні котки)

C-1 Smooth
C-2 Groove ditch

Товщина протектора. По товщині протектора OTR шини поділяються на три групи: » шини з звичайним протектором;
» шини з глибоким протектором (150% від звичайного);
» шини з протектором підвищеної глибини (250% від звичайного).
Відповідність шин з різною товщиною протектора і кодів TRA наведено в таблиці.Протектор підвищеної глибини (Extra Deep Tread) L-5, L-5S

Глибокий протектор (Deep Tread) E-4, L-4, L-4S, IND-4
Звичайний протектор (Regular Tread) E-2, Е-3, G 2, G-3, L-2, L-3, IND-3

Товстий протектор має високу зносостійкість і забезпечує кращу прохідність, але потрібно враховувати той факт, що більш товстий протектор зберігає більше тепла. Таким чином, умови експлуатації цих покришок мають певні обмеження для запобігання виходу з ладу шини від перегріву, їх не рекомендується експлуатувати в умовах високих температур і швидкостей.

Крім того, потрібно враховувати те, що покришка з більшою товщиною протектора має більший зовнішній діаметр.

Маркування OTR-шин.
OTR шини поділяються на три категорії: звичайні шини, шини стійкі до порізів і інших пошкоджень, термостійкі шини. Там де багато перешкод, високе навантаження і невисокі швидкості найбільш придатними є захищені шини, а там, де дорожні умови хороші і швидкість руху більш висока потрібно застосовувати термостійкі шини.Виробник шини вказує на боковині наступні спецификациигде: » Модель шини.

» TRA код.
» Специфікація шини, RE-X - звичайні, CP-X - стійкі до порізів, HR-X -термостійкі шини.
» Специфікація обода.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner